activiteitenkalender
Iedere eerste vrijdag van de maand van 10:00 tot 11:30 bent u van harte welkom tijdens ons inloopspreekuur in Bibliotheek Carnisselande.
Dit spreekuur is een initiatief van de Nederlandse Vereniging voor Autisme (NVA) en biedt een waardevolle gelegenheid om in een informele setting uw vragen te stellen, advies in te winnen of gewoon even een luisterend oor te vinden.
Tijdens het spreekuur staan twee ervaringsdeskundigen van de NVA voor u klaar. Deze ervaringsdeskundigen hebben zelf ervaring met autisme, hetzij bij henzelf, hetzij bij een naaste. Ze begrijpen als geen ander de uitdagingen en vragen waar u mee kunt zitten. Of het nu gaat om praktische zaken, zoals ondersteuning bij werk, school of dagelijkse routines, of om persoonlijke vragen rond acceptatie en omgaan met autisme in het dagelijks leven, zij zijn er om u te helpen.